Bent u op zoek naar een modern (bouwjaar 2015), duurzaam (energielabel A) en ruim bemeten appartement (100 m2) met een zee aan buitenruimte (72 m2) en een eigen parkeerplaats, nabij alle voorzieningen? Dan kunt u deze gelegenheid niet voorbij laten gaan.
Algemeen
Op een centrale locatie nabij alle voorzieningen gelegen modern en goed onderhouden 3-kamer appartement op de begane grond met 2 ruime balkons van elk 36 m2, een berging en een parkeerplaats in de beveiligde parkeergarage. Fraai en energiezuinige appartement.
Locatie
Het appartement is gelegen in de bijzondere nieuwbouwwijk “Villa Industria”, waar heden en verleden fraai samenkomen, gelegen tussen het historische centrum en het groene buitengebied van Hilversum, waarvan het moderne complex ‘De Gashouders’ deel uitmaakt.
“Villa Industria” wordt omsloten door de Jan van der Heijdenstraat, Minckelersstraat en de Lorentzweg. De nieuwe woonwijk bevindt zich in een bestaand woongebied met alle voorzieningen. Een supermarkt, zwembad, sporthal en diverse scholen (ook internationale scholen) maar ook het leuke centrum met veel winkels, horecagelegenheden en NS Centraal bevinden zich op loopafstand. Bovendien ligt het appartement op korte afstand van de bos- en heidegebieden van het Goois Natuurreservaat alsmede van de A-1 en A-27.
Buitenruimte
Aan weerszijden van het appartement betreedt u vanuit de woonkamer de 2 zeer royale terrassen van ca. 36 m2. Deze overdekte terrassen bieden u zowel zon als schaduw.
CENTRALE ENTREE
Centrale entree met brievenbussen, bellenbord en intercom.
Indeling van het appartement:
• Entree, ruime hal met garderobe- en bergkast, meterkast en toilet met fontein.
• Wasruimte voor wasmachine/droger en CV opstelling.
• Ruime lichte woonkamer met hoge plafonds (3 meter), deur naar het zonnige terras op het Zuiden en een deur naar het terras op het Westen.
• Moderne open keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur en geschikt voor inductie.
• Twee ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, douche en wastafelmeubel.
Kortom, een modern en strak afgewerkt appartement met 2 ruime, zonnige terrassen en een eigen parkeerplaats op een centrale locatie!
Bijzonderheden:
- Modern appartement in markant gebouw;
- Centraal gelegen nabij alle voorzieningen;
- Woonoppervlak: 100 m²;
- 2 zeer royale balkons van elk ca. 36 m2.
- Hoge plafonds van ruim 3.00 meter.
- Overdekte privé parkeerplaats;
- Bouwjaar 2015;
- Geheel voorzien van vloerverwarming, per zone regelbaar;
- Zeer energiezuinig, Energielabel A;
- Servicekosten € 284,60 per maand (totaal voor app + parkeerplaats).